Akademia tekstów

Ciekawa i na temat

Akademia tekstów

Przypinana reklama z własnym logo

reklamuj się przypinkami

Zakładając własną firmę, nie zawsze wiemy, jak się zareklamować. Niektórzy wolą nagrać spot, w którym szybko wszystko jest przedstawiane, choć nie zawsze jest czytelne i zrozumiałe przez odbiorcę. Inni wolą napisać w gazecie wzmiankę i nic więcej i to też nie jest najlepsze rozwiązanie. Od niedawna popularne stały się małe gadżety reklamowe, a konkretnie tak zwane przypinki reklamowe lub przypinki z logo, które można personalizować poprzez własny nadruk.

Gdzie rozdawać przypinki?

Przypinki takie można rozdać w różnych miejscach takich jak park, centrum miasta czy w siedzibie firmy lub pozostawić w koszyczku w różnych poczekalniach. Można także rozdawać je swoim klientom. Na pewno w ten sposób dotrze się do większej liczby odbiorców, gdyż takie przypinki będą noszone przy plecaku lub torbie i tym sposobem dotrą pod oczy wielu odbiorców. Każdy z nas zapewne spotkał się z osobami, które miały obwieszony plecak w różnych przypinkach.

Odbiorcy przypinek

Stawiając na reklamę poprzez tego rodzaju gadżety trzeba jedynie pamiętać, że nie do każdej grupy docelowej będą one tak samo dobrze docierać. Przypinki to rozwiązanie reklamowe dedykowane zdecydowanie bardziej do młodych odbiorców reklamy. Firma, która posiada przypinki z własnym nadrukiem może uczestniczyć w targach reklamowych, na których może rozdawać broszury informacyjne i przypinki z logo. Gadżety na pewno zainteresują dzieci, które z kolei broszury reklamowe dadzą dalej rodzicom i to oni je przeczytają. W ten sposób dotrze się do większej ilości odbiorców.

Zamawianie przypinek reklamowych

Istnieje dużo firm, jak Buttonfly, które zajmują się produkcją takich przypinek. W zależności, czy potrzebujemy duże czy małe i jaką ilość – im więcej sztuk zamówimy, tym na pewno korzystniejszą cenę dostaniemy – mogą być one naprawdę tanie, a ich ceny za sztukę będą się wahać od kilkudziesięciu groszy do paru złotych. Bez dwóch zdań warto zainwestować w taką reklamę.