Akademia tekstów

Ciekawa i na temat

Akademia tekstów

Organizacja wesela – najpierw sala i dj na wesele

dj - jaka sala weselna wybrac

Organizacja wesela to przedsięwzięcie, które warto rozpocząć planować odpowiednio wcześniej. Zwłaszcza, jeśli przyjęcie weselne ma być duże i na większą liczbę gości, dobrze jest rozpocząć przygotowania nawet kilkadziesiąt miesięcy przed wydarzeniem, a najmniej rok wcześniej. Sala weselna oraz osoba do obsługi muzycznej, a więc na przykład dj na wesele powinny być pierwszymi elementami układanki, jaką jest w pewnym sensie organizacja wesela.

Znalezienie odpowiedniej sali może być wyzwaniem

Jednym z najważniejszych aspektów organizacyjnych jest znalezienie odpowiednio dużej sali weselnej, która pomieści wszystkich gości. Jeśli planuje się ponadprzeciętnych rozmiarów przyjęcie, to liczba sal drastycznie spada. Małe przyjęcie zorganizujemy w wielu więcej miejscach, stąd jest to zadanie dużo łatwiejsze. Oglądając lokale warto przyjrzeć się parkietom do tańca, czy przestrzeni przy stołach. Często by zwiększyć pojemność są one bardzo ciasno ustawiane, co zdecydowanie zmniejsza komfort imprezy weselnej. Przy rezerwacji sali dobrze jest od razu pomyśleć o oprawie muzycznej przyjęcia. Najczęściej para młoda decyduje się na nowoczesną opcję, jaką stanowi dj na wesele i widać to po zapełnionych grafikach tych muzyków. Jednak niemal równie popularnym rozwiązaniem jest wciąż zespół grający muzykę na żywo.

Dj weselny i wodzirej – duet doskonały

Dj weselny na pewno, choć nie w każdym przypadku, jest opcją nieco tańszą niż zespół muzyczny, dlatego spore grono osób decyduje się właśnie na tę opcję. Warto również pomyśleć czy na przyjęcie nie zatrudnić osoby, która nie tylko będzie odpowiedzialna za oprawę muzyczną, ale również jej zadaniem będzie angażowanie gości do wspólnej zabawy. Dj wodzirej to popularna forma zabawiania gości na przyjęciach weselnych, co raz częściej wybierana. Organizacja wesela to jednak nie tylko wybór sali i muzyki, ale również dobranie odpowiedniego menu, transportu dla gości i pary młodej, jak również dobór stroju na ten ważny dzień dla państwa młodych. Warto także pomyśleć o drobnych upominkach dla gości w ramach podziękowania

Zobacz ofertę jaką wystosował ten znakomity dj na wesele Kraków – Exclusive Djs Dominik Szymoniak