Akademia tekstów

Ciekawa i na temat

Akademia tekstów

Najlepsze ładowarki do dronów

Drony to najnowszy trend w świecie technologii i biznesu. Są one wykorzystywane do wielu różnych celów, od robienia zdjęć do dostarczania paczek. Jedną rzeczą, która jest wspólna dla wszystkich dronów jest to, że potrzebują dużo energii, aby utrzymać je funkcjonalne przez cały czas. Dlatego ważne jest, aby właściciele dronów kupili dobrą ładowarkę do swojego urządzenia.

Ładowarki do dronów (https://znowodronach.pl/ladowarki-do-dronow) są niezbędnym elementem doświadczenia w lataniu dronem, ponieważ bateria, z którą dostarczany jest Twój dron, nie będzie w stanie wytrzymać zbyt długo. Na przykład, dron taki jak DJI Phantom 4 może latać tylko przez około 15 minut na jednej baterii. Dlatego ważne jest, aby mieć zapasową lub dwie pod ręką, aby można było kontynuować latanie, gdy jedna z nich się wyczerpie.

Żywotność baterii drona zależy od samego drona, ale ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że na jednym ładowaniu uzyskasz od 10 do 20 minut (lub nawet dłużej) czasu lotu. Zawsze powinieneś mieć przy sobie co najmniej jedną dodatkową baterię, nawet jeśli możesz ładować baterię podczas lotu. W ten sposób, gdy jedna z nich się wyczerpie, będziesz miał w pogotowiu zapasową, w pełni naładowaną.

Upewnij się również, że używasz odpowiedniej ładowarki do swoich baterii.

Wiele dronów pochodzą z więcej niż tylko jednej baterii i może warto odebrać dodatkowe baterie, jak również zapasowe ładowarki dla każdego z nich.

Niektóre modele ładowarek obsługują tylko jedną baterię, a niektóre obsługują dwie baterie jednocześnie.

Jest to bardzo ważna cecha dobrej ładowarki, ponieważ jeśli mamy kilka akumulatorów to możemy naładować oba naraz w granicach 30-50% pojemności jednego akumulatora (np. 50% z pierwszego i drugiego akumulatora).

Ponadto w opisie każdego modelu ładowarki zobaczysz, jakiej mocy wejściowej potrzebuje. Jeśli chcesz wydać mniej pieniędzy na energię elektryczną, zaleca się wybór modelu o wyższej mocy wejściowej (np. 60W zamiast 40W). Istnieją również dodatkowe funkcje, takie jak: funkcja automatycznego wyłączania.

Według nas, najlepsza ładowarka to: Tenergy TB6AC

Najważniejsze cechy ładowarki Tenergy TB6AC Battery Charger for DJI Phantom 4 Pro:

  • 4 gniazda ładowania dla akumulatorów DJI Phantom 4
  • Każdy slot jest wyposażony w niezależny wskaźnik LED, aby wyświetlić status ładowania
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • Ochrona przed zwarciem
  • 100V~240V szeroki zakres napięcia wejściowego, może być używany na całym świecie
  • Automatyczne przełączanie napięcia zasilania, nie trzeba się martwić o to, czy używasz 110V czy 240V
  • Adapter zasilania w zestawie, bez kłopotów z kupowaniem go osobno
  • Naładuj baterie swojego Phantoma 4 w dowolnym miejscu dzięki tej niezawodnej ładowarce TB6AC!