logo-adsOLD

Akademia na facebooku
Patroni
Partnerzy

Eventy

Pikniki rodzinne, firmowe, sportowe to najbardziej popularne imprezy o charakterze plenerowym. Mamy przyjemność zaproponować Państwu całkowicie nową atrakcję na tego typu eventy.

Stacja „Sprawdź predyspozycje” to całkowicie nowa i bardzo atrakcyjna forma określania najwłaściwszych dyscyplin sportu dla dzieci i młodzieży.

Nasze hasło - U NAS NIKT NIE PRZEGRYWA!

Uczestnicy w wieku 7-19 lat przy rejestracji otrzymują obiegówkę i realizują kolejne stanowiska.

Wyniki wykonanych prób, realizowanych wg Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej, wprowadzone zostają do systemu komputerowego i na ich podstawie specjalnie przygotowany algorytm określa zalecane dyscypliny (grupy sportów). Wyniki drukowane są na specjalnie przygotowanym dyplomie stanowiącym pamiątkę z uczestnictwa w próbie „Sprawdź predyspozycje”.

Stanowiska Akademii Drogi Sportowej „sprawdź predyspozycje” obsługiwane są przez doświadczonych trenerów i instruktorów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Z naszą Stacją którą realizujemy od 2015 roku byliśmy już na piknikach w wielu miejscowościach kraju i wszędzie nasze stanowiska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - dzieci i młodzież lubią ruch i aktywność fizyczną więc nasza oferta trafia dokładnie w ich potrzeby.

Nasza oferta, pomimo że jest realizowana w formie zabawy, opiera się na solidnych podstawach - „Teście Srebrnym” Akademii Drogi Sportowej.

Wszystkich zainteresowanych zamówieniem naszej usługi prosimy o przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. swoich danych osobowych oraz podstawowych informacji o planowanej imprezie:

  • miejsce imprezy,
  • rodzaj imprezy,
  • termin imprezy i czas jej trwania,
  • ilość planowanych uczestników,
  • ew. inne ważne informacje o imprezie.

Na podstawie otrzymanych informacji przygotujemy indywidualna ofertę.

 

piknik1

piknik2

RA Pulawy 2015 093

RA Siedlce 2015 062

RA Siedlce 2015 082

Międzynarodowe Stowarzyszenie Motoryki SportowejMiędzynarodowe Stowarzyszenie Motoryki Sportowej
 
Instytut SportuInstytut Sportu
 
Centralny Ośrodek Medycyny SportowejCentralny Ośrodek Medycyny Sportowej

© Copyright 2012 Akademia Drogi Sportowej All rights reserved.

Wykonanie, algorytmy, hosting oraz obsługa by Softwave
Branding oraz programowanie szablonu by Esencja Studio